![Συνεχίζονται οι εγγραφές στα νέα τμήματα Παρκούρ του Γ.Ο.Π.Φ. «Η ΑΡΜΟΝΙΑ»](https://gopf-armonia.gr/wp-content/uploads/2022/10/309300040_5708247355908523_1811551432672585334_n-500x220.jpg)
Συνεχίζονται οι εγγραφές στα νέα τμήματα Παρκούρ του Γ.Ο.Π.Φ. «Η ΑΡΜΟΝΙΑ»
Λειτουργούν τμήματα Παρκούρ για Αγόρια και Κορίτσια, από 5 έως 14 ετών.
Μία αξιόλογη ομάδα πτυχιούχων Φυσικής Αγωγής – Ειδικευμένων προπονητών και προπονητριών έχει την ευθύνη της άσκησης και της προπόνησης των παιδιών σε χώρους που μας παραχωρεί ο Δήμος Παλαιού Φαλήρου και το Δημοτικό Αθλητικό Κέντρο Παλαιού Φαλήρου.
Οι προπονήσεις γίνονται τόσο σε εξωτερικούς όσο και σε εσωτερικούς χώρους.